NowRuz Gift for Children

NowRuz Gift for Children

فراخوان اهدای کتاب به کودکان نیازمند طرح یاری ‌نوروز نود و پنج

هدیه کتاب به کودکان، اهدای بال پرواز به دانایی است. بهره‌مندی از آموزش و دسترسی به کتاب، حق همه انسان‌ها است؛ در هر جایی که زندگی می‌کنند از بزرگ‌ترین شهر‌ها گرفته تا روستاهای کم امکانات. اما متاسفانه بسیاری از کودکان و نوجوانان در روستاهای دورافتاده و مناطق محروم از این حق بی بهره‌اند. بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان که هدفش کمک به رشد و پویایی کودکان و ارتقاء سطح زندگی آن‌ها است قصد دارد در راستای طرح یاری نوروز که هر ساله به اجرا در می‌آورد به مناسبت عید نوروز 1395، به کودکان و نوجوانان کتاب هدیه دهد. طرح اهداء کتاب به عنوان عیدی دومین سالی است که در این بنیاد به اجرا در می‎آید. سال گذشته با همت ناشران، نویسندگان و دوستداران فرهنگ و دانش این طرح به اجرا در آمد و نزدیک به 3500 کتاب به کودکان نیازمند مناطق محروم کشور اهداء شد.
علاقه‌مندان به همکاری در این طرح طرح یاری ‌نوروز 1395 نیز می‌توانند تا 15 اسفندماه کتاب‌های اهدایی خود را به نشانی تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریم‌خان‌زند، کوچه حقیقت‌طلب، پلاک۳، واحد۷، و یا به نشانی تهران، صندوق پستی ۱۱۶۵-۱۵۸۱۵ به نام بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان ارسال کنند. کتاب‌های ارسالی حتما باید نو و متناسب با سن کودکان و نوجوانان باشد.
علاقه‌مندان به کمک مالی نیز می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب جاری طلایی بانک سپه به شماره ۸۰۸۰۰۱۶۴۱۰۶ به نام بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان واریز کنند و سپس مبلغ و شماره سند واریزی را به شماره ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۷۶ پیامک بزنند. این کمک‌های مالی صرفا جهت خرید کتاب‌های مناسب و اهدا آن به کودکان هزینه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به شماره ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۷۶ پیامک بزنید و یا با آدرس ایمیل بنیاد مکاتبه کنید