Charity News

Charity News

خبرگزاری سازمانهای خیریه ایران

علاقه‌مندان به امور انسان‌‌دوستانه، عام‌المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی می‌توانند نظرگاه‌ها، اخبار، یادداشت‌ها و مقالات خود را در گروه خبری و تحلیلی “خیریه خبر” به اشترک بگذارند.
با «خیریه خبر» شما هم می‌توانید یک گزارشگر فعالیت‌های انسان‌دوستانه باشید. فقط کافی است به این گروه مراجعه کرده و اخبار فعالیت‌های خیریه و انسان دوستانه را منتشر کنید و از دوستانتان نیز برای حضور در این اطلاع‌رسانی دعوت کنید. این گروه خبری مجازی، وابسته به بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان است.

مرام‌نامه‌ی نشر خبر در خیریه خبر
– هدف از این گروه ایجاد فضایی خبری و تحلیلی با مشارکت گروهیِ علاقه‌مندان به عنوان خبرنگار داوطلب، به اطلاع‌رسانی در زمینه فعالیت‌های انسان‌دوستانه، عام‌المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی در فضای مجازی است.
– هر فردی مجاز است در این گروه به عنوان یک گزارشگرِ فعالیت‌های انسان‌دوستانه فعالیت کند. در این زمینه هیچ محدودیت نژادی، زبانی، عقیدتی، جنسیتی، سنی و… وجود ندارد.
– معرفی، انتشار اخبار و فراخوان‌های موسسه‌های خیریه‌ی دیگر در این گروه آزاد است.
– انتشار آمار و گزارش‌های پژوهشی در خصوص امور انسان‌دوستانه، انتشار اخبار حوزه سلامت و بهداشت، فرهنگ و آموزش و درمان، انتشار مطالب جهت حمایت از کودکان به ویژه کودکان خاص و نیازمند در این گروه آزاد است.
– استفاده از عکس‌ و ویدئو با مفاهیم مرتبط برای مطالب آزاد است.
– تبلیغ کالاها و فعالیت‌های اقتصادی غیرعام‌المنفعه، و همچنین صفحات و گروه‌های فیسبوکی که زمینه فعالیت‌شان انسان‌دوستانه، عام‌المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی نیست در این گروه به هیچ وجه مجاز نخواهد بود.
– دست‌اندرکاران خیریه‌ خبر، مجاز به حذف مطالب نامرتبط هستند و طبیعتا افرادی که مصر بر انتشار مطالب نامرتبط در این صفحه هستند نیز از گروه حذف خواهند شد.
– رعایت حریم خصوصی افراد و حفظ حقوق مالکیت معنوی در این گروه الزامی است.
– بازنشر مطالب این گروه در سایر فضاهای اینترنتی یا غیراینترنتی با ذکر منبع مجاز است.

https://www.facebook.com/groups/TCFFC
email: info@tcffc.org